Szkolenie dla zbieraczy - nabór 2019

Szkolenie dla zbieraczy szyszek, owoców i nasion z drzew stojących. Edycja 2019.

Leśny Bank Genów Kostrzyca informuje o rozpoczęciu naboru na szkolenie z zakresu zbioru szyszek, owoców i nasion z drzew stojących, które planowane jest w dniach 09-12 grudnia 2019 r. w siedzibie Leśnego Banku Genów Kostrzyca (Miłków 300, 58-535 Miłków).

Zakres szkolenia obejmuje zajęcia teoretyczne związane z metodyką zbiorów oraz zagadnieniami z nasiennictwa i selekcji, a także zajęcia praktyczne związane z technikami wejść na drzewa, zakładaniem stanowisk zbioru itp. Szkolenie kończą egzaminy: teoretyczny oraz praktyczny.

Koszt szkolenia wynosi 1 500,00 zł brutto za jednego uczestnika. W kwocie zawarte jest wyżywienie (2 posiłki dziennie), materiały szkoleniowe oraz ubezpieczenie. Koszt szkolenia nie uwzględnia noclegów.

Prosimy o zgłoszenia osób zainteresowanych do dnia 22 listopada 2019 r. Informujemy, że szkolenie odbędzie się w przypadku zgłoszenia minimum 15 uczestników.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w szkoleniu jest przedstawienie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do pracy na wysokości.

Kontakt i zgłoszenia: